Malav
Owner
₹3.0 Cr
Avg. price: ₹3.33k/sq.ft
9000 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
St. Xavier's High School, Mirzapur- 1.4 kmNarayana Hospital, Ahmedabad- 0.1 kmGheekanta Metro Station- 1 kmHotel Moti Maha...+ More Updated
6d ago