Reset filters
Last Updated: Apr 17, 2026
Showing 1 - 2 of 2

Residential Land / Plots for sale in Siula, Bhubaneswar

Sort by:
Relevance
PK
PRAKASH KUMAR
Locality Champion
1/9
Resale
₹21.6 L
Avg. price: ₹1.8k/sq.ft
1200 sq.ft
Plot area
West Facing
Main entrance facing
Nearby:
Guru Nanak Public School 2, Gudiapokhari- 0.1 kmHare Krishna Restaurant- 0.1 km
Updated
3w ago
Karunakar Nath
Owner
1/2
Resale
No Brokerage
₹27.5 L
Avg. price: ₹1.83k/sq.ft
1500 sq.ft
Plot area
East Facing
Main entrance facing
Nearby: