Reset filters
Last Updated: May 14, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Residential Land / Plots for sale in Jatan, Bijnor

Sort by:
Relevance
Rohan
Owner
1/2
Resale
₹22.0 L
Avg. price: ₹2.24k/sq.ft
980 sq.ft
Plot area
South east Facing
Main entrance facing
Nearby:
DAYAVATI DHARMAVIRA PUBLIC SCHOOL- 0.1 kmHealers Hospital- 0.1 kmDomino's Pizza- 0.1 kmChaudhary Mall- 0.1 km
Updated
1w ago