Reset filters
Last Updated: Apr 23, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Residential Land / Plots for sale in Nehru Nagar, Bilaspur

Sort by:
Relevance
Mr.Ramniwas Shriwas
Resale
₹78.0 L
Avg. price: ₹4.52k/sq.ft
1725 sq.ft
Plot area
East Facing
Main entrance facing
Nearby:
St. Francis Higher Secondary School- 0.1 kmApollo Hospital, Bilaspur- 0.1 kmManoj Sweets & Namkeen- 0.1 kmCity Mall 36- 0....+ More
Updated
2w ago