Bengal Builders Co
Owner
₹20.33 L
Avg. price: ₹3.13k/sq.ft
650 sq.ft
Builtup area
14th Aug, 2025
Possession status
Nearby:
The Heritage School- The First CBSE School at Rampurhat- 7 kmHotel Swagatam International (Tarapith)- 0.1 kmKarkoria Mo...+ More Updated
5d ago