Property Mart
₹1.2 Cr
Avg. price: ₹4.88k/sq.ft
2460 sq.ft
Plot area
South Facing
Main entrance facing
Nearby:
Apex Senior Secondary School- 0.1 kmAmbika Multispeciality Hospital- 3 kmJEEMANN RESTAURANT- 0.2 kmReliance Mall- 0.1 km...+ More Updated
1d ago