Abdul Gafoor
Owner
2.99 km away
₹1 Cr
Avg. price: ₹6.67k/sq.ft
1500 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
St. Michael's Anglo-Indian Higher Secondary School- 0.1 kmASTER MIMS HOSPITAL, KANNUR- 0.1 kmMVK Travellers Restaurant-...+ More