Navkar Estate Agency
Locality Champion
Verified
Tirupati Namaah
RERA
₹1.15 Cr
Avg. price: ₹16.31k/sq.ft
705 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Highlights:
Vastu CompliantClose to Maxus Mall24*7 SecurityClose to Railway Station Updated
3d ago