Vinayak Bhosale
Owner
3.99 km away
Monika Plaza
RERA
₹22.0 L
Avg. price: ₹3.81k/sq.ft
577 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
The Lexicon School- 0.7 kmOM HOSPITAL- 1.4 kmHotel Garwa Pure Veg- 0.9 kmSeasons Mall- 0.1 km Updated
4w ago