Shefali Shrivastava
Owner
102.13 km away
Chitransh Vaishno Avenue
RERA
₹11.5 L
Avg. price: ₹1.77k/sq.ft
650 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
GRAPHITE HIGHER SECONDARY SCHOOL- 0.1 kmLALIT GITANJALI MAKAN HOSPITAL- 0.7 kmMilan Restaurant- 0.1 kmShopping com...+ More