Anand Kumar
Owner
1.5 kms away
₹16.0 L
Avg. price: ₹5.21k/sq.ft
307 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
GD Goenka- 0.1 kmNidhi Eye And Multispeciality Hospital- 0.8 kmMama Chicken Mama Franky house- 0.1 kmAshok Cosmos Mall- 0....+ More