Dr Jogesh Kakati
Owner
Shine Sansaar
RERA
₹16.0 L
Avg. price: ₹4.08k/sq.ft
392 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Miles Bronson Residential School, VIP Guwahati- 0.1 kmAzara PHC, Guwahati- 0.1 kmSARDARJI DA DHABA- 0.1 kmChetia S...+ More Updated
5d ago