Amit Tiwari
Owner
Prestige Elm Park
RERA
₹3.3 Cr
Avg. price: ₹16.15k/sq.ft
2043 sq.ft
Builtup area
1st Aug, 2026
Possession status
Nearby:
Whitefield Global School- 0.8 kmManipal Hospital Varthur Road- 0.1 kmHopefarm Channasandra Metro Station- 1.6 kmMann Food ...+ More Updated
5d ago