Reset filters
Last Updated: Mar 25, 2026
Showing 1 - 1 of 1

3 bhk Houses in Nekpur, Bareilly

Sort by:
Relevance
Surya Pratap Singh
Owner
1/6
Resale
₹25 L
Avg. price: ₹2.81k/sq.ft
891 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Bishop Conrad Sr. Sec. School,- 0.1 kmMedhansh Hospital- 1.2 kmBarbeque Nation - Bareilly - Civil Lines- 0.1 kmNOVALTY PLA...+ More