Reset filters
Last Updated: May 21, 2026
Showing 1 - 6 of 6

Resale properties in Halasahalli Thippasandra, Bengaluru

Sort by:
Relevance
Venkat
Owner
1/22
Resale
No Brokerage
Disha Pursuit Of The Elements
RERA
₹5.1 Cr
Avg. price: ₹15.0k/sq.ft
3400 sq.ft
Builtup area
31st Dec, 2026
Possession status
Amenities:
PoolGymParkingPower Backup
Updated
4w ago
Sreenivas
Owner
1/21
Resale
Disha Pursuit Of The Elements
RERA
₹72.0 L
Avg. price: ₹10.42k/sq.ft
691 sq.ft
Builtup area
31st Mar, 2027
Possession status
Amenities:
PoolGymLiftParking
Updated
2w ago
Suraj L
Owner
1/18
Resale
Disha Pursuit Of The Elements
RERA
₹85.0 L
Avg. price: ₹12.3k/sq.ft
691 sq.ft
Builtup area
1st Dec, 2027
Possession status
Amenities:
PoolGymLiftPower Backup
Gopichand
Owner
1/18
Resale
Disha Pursuit Of The Elements
RERA
₹1.41 Cr
Avg. price: ₹11.23k/sq.ft
1256 sq.ft
Builtup area
1st Dec, 2027
Possession status
Amenities:
PoolGymLiftParking
Udaykumar
Owner
1/29
Resale
Disha Pursuit Of The Elements
RERA
₹1.19 Cr
Avg. price: ₹10.36k/sq.ft
1150 sq.ft
Builtup area
16th Mar, 2026
Possession status
Amenities:
PoolGymLiftParking