Reset filters
Last Updated: Mar 30, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Resale properties in LHR Layout, Bengaluru

Sort by:
Relevance
Thanuja
Owner
1/15
Resale
Tirumala Residency
RERA
₹1.0 Cr
Avg. price: ₹8.4k/sq.ft
1190 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Sorsfort International School- 0.1 kmKauvery Hospital, Electronic City- 3.9 kmJayadeva Metro Station- 0.1 kmParadise Birya...+ More