Vivek Dwivedi
Owner
₹30.0 L
Avg. price: ₹1.94k/sq.ft
1550 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Loyola School- 0.1 kmApollo Hospital, Bilaspur- 1.6 kmDomino's Pizza - Rama Magneto Mall, Bilaspur- 0.1 kmJain Pla...+ More Updated
2d ago