Chandra
Owner
4.45 km away
₹12.5 L
Avg. price: ₹1.56k/sq.ft
800 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Bharathi School- 0.1 kmThe Eye Foundation Eye Hospital- 0.1 kmShree Anandhaas | Vadavalli- 0.1 kmBig Bell Complex-...+ More Updated
6d ago