MH
Mohammed Hussain
Locality Champion
Prestige Rainbow Waters
RERA
₹6.0 Cr
Avg. price: ₹12.24k/sq.ft
4900 sq.ft
Builtup area
13th May, 2026
Possession status
Highlights:
Natural LightGood Cross ventilationVastu CompliantClose to Madhapur Metro Station Updated
1d ago