KR
Kastro Realty
Locality Champion
Verified
The Vue Residences
RERA
₹4.25 Cr
Avg. price: ₹12.11k/sq.ft
3510 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Highlights:
Natural LightCorner PropertyPark FacingGood Cross ventilation Updated
2d ago