G K
Owner
Kedia Corridor
₹3.15 Cr
Avg. price: ₹14.58k/sq.ft
2160 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Navjyoti Sr Sec School, Dev Nagar, Charan Nadi- 0.3 kmManipal Hospital Jaipur- 4.3 kmKhandelwal Dhaba (Bandikui Waale)- 0.1 km ...+ More Updated
2w ago