Praveen Kumar Tiwari
Owner
0.7 km away
₹1.2 Cr
Avg. price: ₹6.97k/sq.ft
1722 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
St. Paul's Senior Secondary School, Katni- 0.1 kmDharmlok Hospital- 0.1 kmRadhika Hotel And Restaurant- 0.1 kmCity Mall, K...+ More