Reset filters
Last Updated: Apr 6, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Builder Floor Apartments for Sale in Cossipore, Kolkata

Sort by:
Relevance
Palash Dutta
Owner
1/15
Resale
₹42.0 L
Avg. price: ₹4.57k/sq.ft
920 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Baranagar Narendranath Vidyamandir- 1.2 kmILS Hospitals, Dumdum- 0.1 kmDomino's Pizza- 0.1 kmDiamond Plaza- 0.1 km