Reset filters
Last Updated: May 7, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Residential Land / Plots for sale in Sector 107, Mohali

Sort by:
Relevance
LAKHBIR
1/5
Resale
₹2.7 Cr
Avg. price: ₹8.38k/sq.ft
3222 sq.ft
Plot area
East Facing
Main entrance facing
Nearby:
Smart Wonders School- 0.1 kmSohana Hospital- 0.1 kmPardhaan vaishno Dhaba- 0.1 kmCP67 Mall Mohali- 0.1 km
Updated
4d ago