Reset filters
Last Updated: Mar 30, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Under Construction Apartments/Flats in Sector 110, Mohali

Sort by:
Relevance
KR
Krisak Realtors
Locality Champion
1/5
New Booking
₹43.9 L
Avg. price: ₹6.36k/sq.ft
690 sq.ft
Builtup area
1st Mar, 2030
Possession status
Highlights:
Close to AirportClose to Grocery StorePower BackupGymnasium