Reset filters
Last Updated: Mar 30, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Under Construction Apartments/Flats in Sector 74, Mohali

Sort by:
Relevance
Harshit Verma
Owner

Photos under screening...

₹46.2 L
Avg. price: ₹5.5k/sq.ft
840 sq.ft
Builtup area
16th Dec, 2026
Possession status
Amenities:
PoolGymLiftPower Backup