Reset filters
Last Updated: May 7, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Resale properties in Taj Bagh, Nagpur

Sort by:
Relevance
Ankit
Owner
Resale
₹85.0 L
Avg. price: ₹4.25k/sq.ft
2000 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Centre Point School Wardhaman Nagar - CBSE- 0.1 kmSeven Star Hospital- 0.1 kmAmbedkar Square Metro Station- 6.9 kmLaxmi...+ More
Updated
1w ago