Badri Venkata Eswarappa
Owner
1.3 kms away
₹2.0 Cr
Avg. price: ₹14.72k/sq.ft
1359 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Good Shepherd E M School- 0.1 kmUdayananda Hospitals- 0.1 kmNew Hotel Tourist Udupi Veg Restaurant- 0.1 kmCP Complex- 0.1 ...+ More