Housing Partner
Owner
5.9 kms away
₹35.0 L
Avg. price: ₹3.85k/sq.ft
910 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
St. Philomena Convent High School.- 0.1 kmSant Krupa Multi Speciality And Accident Hospital- 0.1 kmAamchi Maati Aamchi Mansa- 0...+ More