Sagar Desodiya
Owner
₹25.0 L
Avg. price: ₹16.67k/sq.ft
150 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
M.R Bharti Model Sr. Sec. School- 1 kmSatyabhama Hospital Private Limited- 0.1 kmMundka Metro Station- 0.6 kmKaleva Sweet ...+ More Updated
2w ago