Reset filters
Last Updated: Apr 27, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Ready to Move-In Projects in Parkhandi, Satara

Sort by:
Relevance
SG
Sugee Group
1/4

Residential Land / Plots in Parkhandi

1639 sq.ft Plot
₹11.47 L
1767 sq.ft Plot
₹12.37 L
2076 sq.ft Plot
₹14.53 L
2099 sq.ft Plot
₹14.69 L
2152 sq.ft Plot
₹15.06 L
2163 sq.ft Plot
₹15.14 L
2180 sq.ft Plot
₹15.26 L
2180 sq.ft Plot
₹15.26 L
2206 sq.ft Plot
₹15.44 L
2436 sq.ft Plot
₹17.05 L
2477 sq.ft Plot
₹17.34 L
2481 sq.ft Plot
₹17.37 L
2730 sq.ft Plot
₹19.11 L
2737 sq.ft Plot
₹19.16 L
2806 sq.ft Plot
₹19.64 L
2819 sq.ft Plot
₹19.73 L
2877 sq.ft Plot
₹20.14 L
3020 sq.ft Plot
₹21.14 L
3047 sq.ft Plot
₹21.33 L
3196 sq.ft Plot
₹22.37 L
5468 sq.ft Plot
₹38.28 L
Avg. Price: ₹700.0/sq.ftPossession: Dec, 2018
Updated
2w ago