Greeshma Chandran
Owner
1.6 kms away
₹95.0 L
Avg. price: ₹11.88k/sq.ft
800 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Little Queen Public School- 2.4 kmChandramathy Amma Memorial Hospital- 1.5 kmHOTEL AKSHAYA- 0.1 kmSobha City Mall-...+ More