Reset filters
Last Updated: Apr 16, 2026
Showing 1 - 2 of 2

Duplex Houses for Sale in Nandelav, Bharuch

Sort by:
Relevance
Vikas Arvindkumar Patel
Owner
1/30
Resale
₹1.05 Cr
Avg. price: ₹6.83k/sq.ft
1537 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Amenities:
PoolGymPower BackupPet Allowed
Updated
3w ago