Vipin
Owner
₹70.0 L
Avg. price: ₹3.11k/sq.ft
2250 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
D.A.V. Public School Koyla Nagar, DHANBAD- 0.1 kmAsian Hospital Dhanbad- 0.1 kmSeventeen Degrees Hotel- 0.1 kmCent...+ More Updated
2w ago