Kishore Bajaj
Owner
6.0 kms away
₹6.36 Cr
Avg. price: ₹9.09k/sq.ft
7000 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
JSS Sri Manjunatheshwar Central School- 0.1 kmSDM Narayana Heart Centre, Dharwad- 2.5 kmKamat Yatrinivas - Dharwad- 0.1...+ More