Reset filters
Last Updated: Apr 6, 2026
Showing 1 - 2 of 2

RERA Certified Projects in Niwaru, Jaipur

Sort by:
Relevance
SD
Swastik Developers
1/25
New Booking
Imperial Utsav
RERA
₹73.3 L
Avg. price: ₹5.07k/sq.ft
1447 sq.ft
Builtup area
29th Mar, 2026
Possession status
Amenities:
Parking
VA
Vinayak Ashiana Group
1/5

2 BHK Flat in Niwaru

2 BHK Flat
₹20.76 L