Reset filters
Last Updated: Mar 30, 2026
Showing 1 - 2 of 2

Residential Land / Plots for sale in Chak Ramnagar, Kolkata

Sort by:
Relevance
Sushil Kumar Bala
Owner
1/15
Resale
No Brokerage
₹18.0 L
Avg. price: ₹833.00/sq.ft
2160 sq.ft
Plot area
South Facing
Main entrance facing
Nearby:
VIVEKANANDA MISSION SCHOOL- 0.1 kmKasturi Medical Centre Pvt Ltd.- 0.1 kmSakher Bazar Metro Station- 0.1 kmDomino's Pizza ...+ More
Sushil Kumar Bala
Owner
1/9
Resale
No Brokerage
₹13.56 L
Avg. price: ₹831.00/sq.ft
1631 sq.ft
Plot area
South Facing
Main entrance facing
Nearby: