Maya
Owner
2.0 kms away
₹85.0 L
Avg. price: ₹4.98k/sq.ft
1708 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Purushottam English School- 0.1 kmRaddiant Plus Hospital Nashik Road- 0.1 kmNew Rasoi Restaurant- 0.1 kmSmart Bazaar- 0.1 ...+ More