Bhavesh Zurale
Owner
2.5 kms away
₹55.0 L
Avg. price: ₹5.67k/sq.ft
970 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
St. Philomena Convent High School.- 0.1 kmShree Navjivan Hospital & maternity Home | Dr. Nitin Arsule- 8.8 kmBamboos Ho...+ More