Ajay Pawar
Three Dots 41 Commune
RERA
₹32.0 L
Avg. price: ₹12.85k/sq.ft
249 sq.ft
Builtup area
31st Dec, 2026
Possession status
Highlights:
Natural LightGood Cross ventilationOpen Space AroundPark Facing Updated
1d ago

Studio Studio Apartment
2
0.28 Acres