R Properties
₹2.4 Cr
Avg. price: ₹600.00/sq.ft
40000 sq.ft
Plot area
East Facing
Main entrance facing
Nearby:
T L Joshi Vidyalaya Wai (Wai High School)- 0.7 kmWillis .F. Pierce Memorial Hospital- 1.2 kmSiddhagiri Hotel And Resort...+ More Updated
1d ago