ATOZ REALTOR
Locality Champion
₹41.0 L
Avg. price: ₹2.05k/sq.ft
2000 sq.ft
Builtup area
16th May, 2026
Possession status
Highlights:
Natural LightGood Cross ventilationClose to Grocery StoreEarthquake Resistant Updated
1d ago

Photos under screening...