SBSharnam Buildcom1/94.9 kms awayZero BrokerageSharnam Orchid RERA5 BHK Villa in Manjalpur, Vadodara 5 BHK Villa₹1.49 Cr - 1.68 CrAvg. Price: ₹7.42 K/sq.ftSizes: 2039 - 2232 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2028Contact
VEVraj Enterprise1/496.8 kms awayVraj Gokulesh Greens RERA5 BHK Villa in Atladara, Vadodara 5 BHK Villa₹1.61 Cr - 1.78 CrAvg. Price: ₹6.58 K/sq.ftSizes: 2446 - 2701 sq.ft.Ready to MovePossession: Dec, 2025Contact
PRPropnet Realty1/163.4 kms awayZero BrokerageGreat Spaces Novarra RERA4 BHK Villa in Chapad, Vadodara 4 BHK Villa₹1.58 Cr - 1.69 CrAvg. Price: ₹5.56 K/sq.ftSizes: 2820 - 3060 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2031Contact
VGVisionary Global Realty Private Limited1/405.1 kms awayZero BrokerageSurvi Pristine RERA3, 3.5, 4 BHK Flats in Manjalpur, Vadodara 3 BHK Flat₹1.05 Cr3.5 BHK Flat₹1.28 Cr4 BHK Flat₹1.64 CrAvg. Price: ₹6.97 K - 7.43 K/sq.ftSizes: 1507 - 2207 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2027Contact
PRPropnet Realty1/185.1 kms awayZero Brokerage24K Kingsvilla RERA4 BHK Villa in Kalali, Vadodara 4 BHK Villa₹1.07 Cr - 1.11 CrAvg. Price: ₹6.36 K/sq.ftSizes: 1682 - 1740 sq.ft.Ready to MovePossession: Dec, 2025Contact
PRPropnet Realty1/315.4 kms awayZero BrokerageSatva Sahaj Prime RERA4 BHK Villa in Kalali, Vadodara 4 BHK Villa₹95.99 L - 96 LAvg. Price: ₹5.54 K/sq.ftSizes: 1706 - 1760 sq.ft.Ready to MovePossession: Dec, 2025Contact
PRPropnet Realty1/185.6 kms awayZero BrokerageKishan Solitaire RERA4 BHK Villa in Bill, Vadodara 4 BHK Villa₹1 CrAvg. Price: ₹8.22k/sq.ftSizes: 1156 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2029Contact
FPFortune Prime1/365.9 kms awayZero BrokerageFortune Prime RERA3, 4 BHK Flat,Penthouses in Manjalpur, Vadodara 3 BHK Flat₹63 L - 1.15 Cr4 BHK Penthouse₹1.85 CrAvg. Price: ₹5.82 K - 7.12 K/sq.ftSizes: 1082 - 2600 sq.ft.Under ConstructionPossession: Sep, 2029Contact
PRPropnet Realty1/116.1 kms awayZero BrokerageAston 21 RERA4 BHK Villa in Kalali, Vadodara 4 BHK VillaPrice on RequestAvg. Price: ₹6.86k/sq.ftSizes: 1707 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2026Contact
SRShreeji reality1/126.2 kms awayZero BrokerageAuro Imperia RERA4 BHK Villa in Manjalpur, Vadodara 4 BHK Villa₹1.16 Cr - 1.55 CrAvg. Price: ₹7.34 K - 8.74 K/sq.ftSizes: 1580 - 1774 sq.ft.Under ConstructionPossession: Mar, 2029Contact
GPGajanana Properties1/106.4 kms awayZero BrokerageParkstreet RERA4 BHK Villa in Tarsali, Vadodara 4 BHK Villa₹1.03 Cr - 1.08 CrAvg. Price: ₹6.87 K/sq.ftSizes: 1481 - 1591 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2028Contact
PRPropnet Realty1/196.5 kms awayZero BrokerageSwarup Villa RERA4 BHK Villa in Bill, Vadodara 4 BHK Villa₹99 LAvg. Price: ₹5.69k/sq.ftSizes: 1739 - 1873 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2026Contact
PRPropnet Realty1/296.5 kms awayZero BrokerageAnjani Villa RERA4 BHK Villa in Bill, Vadodara 4 BHK Villa₹1.18 CrAvg. Price: ₹4.85k/sq.ftSizes: 2434 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2026Contact
PRPropnet Realty1/126.5 kms awayZero BrokerageKishan Sagewood RERA4 BHK Villa in Atladara, Vadodara 4 BHK Villa₹1.33 Cr - 1.41 CrAvg. Price: ₹7.23 K - ₹7.6 K/sq.ftSizes: 1750 - 1951 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2029Contact
VGVATSALYA GROUP1/156.9 kms awayZero BrokerageVatsalya Heritage RERA4 BHK Villa in Tarsali, Vadodara 4 BHK Villa₹97.5 LAvg. Price: ₹5.0k/sq.ftSizes: 1819 sq.ft.Under ConstructionPossession: Nov, 2029Contact
PRPropnet Realty1/156.9 kms awayZero BrokerageKishan Signate RERA4 BHK Bungalow in Atladara, Vadodara 4 BHK Bungalow₹1.21 Cr - 1.34 CrAvg. Price: ₹11.44 K/sq.ftSizes: 1058 - 1171 sq.ft.Under ConstructionPossession: Apr, 2029Contact
PRPropnet Realty1/177.0 kms awayZero BrokeragePrakruti Harmony RERA4 BHK Villa in Bill, Vadodara 4 BHK Villa₹90 L - 94.46 LAvg. Price: ₹7.06 K/sq.ftSizes: 1274 - 1337 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2026Contact
JDJaydev Developers1/180.6 km awayJaydev Om Aashtha RERA1, 2 BHK Flats in Makarpura, Vadodara 1 BHK FlatPrice on Request2 BHK FlatPrice on RequestSizes: 380 - 540 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2028Contact
RIRadharaman Infra1/60.8 km awayRadharaman Samruddhi Shrey II RERA3 BHK Villa in Makarpura, Vadodara 3 BHK VillaPrice on RequestSizes: 751 - 906 sq.ft.Under ConstructionPossession: Dec, 2029Contact
Aatmiya Group1/70.9 km awayAatmiya Vraj Residency RERA1 RK, 2 BHK Flats in Makarpura, Vadodara 1 RK FlatPrice on Request2 BHK FlatPrice on RequestSizes: 241 - 629 sq.ft.Ready to MovePossession: Dec, 2022Contact