LORDS CITY HOMES
Owner
1.5 kms away
RERA
₹50.0 L
Avg. price: ₹3.43k/sq.ft
1459 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Raath International Public School, Alwar- 0.1 kmVijay Hospital Alwar- 0.1 kmAL - LAZEEZ RESTAURANT- 0.1 kmCross Po...+ More