Reset filters
Last Updated: May 15, 2026
Showing 1 - 1 of 1

2 bhk Houses in Aduru, Bengaluru

Sort by:
Relevance
Nikitha
Owner
1/26
Resale
₹75 L
Avg. price: ₹9.38k/sq.ft
800 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Amenities:
Pet AllowedGated CommunityWater Supply
Updated
3d ago