Reset filters
Last Updated: May 11, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Duplex Houses for Sale in Morga, Bhopal

Sort by:
Relevance
Mohit Jain
Owner
1/2
Resale
₹29.11 L
Avg. price: ₹2.01k/sq.ft
1450 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Amenities:
Pet AllowedGardenKids AreaGated Community
Updated
2d ago