Premsay Hello143
2.0 kms away
₹34.0 L
Avg. price: ₹3.78k/sq.ft
900 sq.ft
Builtup area
25th Aug, 2026
Possession status
Nearby:
Guru Gobind Singh Public School- 0.1 kmAlkari Devi Hospital - Obstetrics & Gynecologist In Dhanbad- 0.1 kmSeventeen Degrees Hot...+ More