Sundeep Wadhwa
Owner
3.9 kms away
₹3.07 Cr
Avg. price: ₹10.23k/sq.ft
3000 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Homerton Grammar School- 0.8 kmAsian Institute of Medical Sciences (Asian Hospital)- 1.1 kmBadkal Mor Metro Station- 2.4 km • ...+ More