NG
NITISH GUPTA
Locality Champion
Verified
Omaxe India Trade Centre
₹47.0 L
Avg. price: ₹15.72k/sq.ft
299 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Highlights:
Good Cross ventilationNatural LightClose to Airport24*7 Security Updated
2w ago