Irshad Ahmad
Owner
1.5 kms away
₹3.15 L
Avg. price: ₹1.26k/sq.ft
250 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Oakridge International School, Bachupally- 0.1 kmArundhathi Institute of Medical Sciences And Hospital- 3.2 kmKPHB Colony Metro...+ More